21. 7. 2013

Detox

Zdravím vás po dlouhé době :)

Potřebovala jsem si udělat delší prázdniny a dát si pauzu ode všeho. Název článku "detox" u mě neprobíhá jen v části fyzické, ale i psychické - tou částí těla jsem začínala. Denně jsem se snažila meditovat, snažila jsem se nevzrušovat nad hloupostmi. Prostě relax pro duši... V dnešním světě se ten duševní detox provádí velmi těžko. Kolem nás je spousta stresujících a agresivních lidí, protivové, kteří se vám budou snažit znepříjemnit život, i kdyby vás neznali a potkali vás jen na 20 vteřin. I takové lidi a situace vám život staví do cesty a buďte za ně rádi. Jen tak se naučíte pokoře k lidem a budete trénovat svou vyrovnanost. Jde to pomalu a těžko, ale jde to.

Ač se vám to bude zdát "mimo" a podivné, v rámci meditací jsem začala zkoušet telepatii. A to i s lidmi, které jsem v životě nepotkala. Úspěšnost - 90 % :)

Od zítřka se chystám na detox fyzický, takže vás tady budu zaplavovat jídelníčkem a pocity - jak se cítím, jak detox působí...

Pro fyzický detox jsem se rozhodla kvůli zdravotnímu problému, který mě trápí již asi 5 let. Trpím dysmenoreou a hypermenoreou, do toho všeho mám na vaječnících jednou za čas cystu. Objevují se mi maličké cysty (mm), ale i cysty velké (3,5 cm). Jediná "léčba" je prevence - braní hormonální antikoncepce. Budu ale upřímná, chtěla bych tuto volbu vzít v úvahu jako poslední možnost. HAK je těžké svinstvo, které dělá bordel v těle ženy a při obrovském množství, které je vyplavováno do řek a v čističkách se nedá z vody odstranit.

Proto začínám detox celkový, hlavně zaměřený na játra. Někde jsem četla, že cysty se tvoří, když nesprávně fungují játra, jsou zatížena špatnou stravou, mnoha cukry a podobnými nesmysly. Po zpytování svědomí musím uznat, že nejsem člověk, který by jedl úplně zdravě. Piju kafe, dám si sladké a co je nejhorší, nemám žádnou potřebu pít. Nevypiju ani v těchto vedrech 1 litr vody - a to je hodně špatně a já to vím... A to vše je špatně jak pro ledviny, tak pro játra.


Užívejte prázdnin!

night.shine

Žádné komentáře:

Okomentovat