!!!!!!PRAVIDLA BLOGU!!!!!!

Každý můj příspěvek, každý názor můžete okomentovat.

Můžete mi tykat, pokud chcete, tak mi vykejte, co je pro vás lepší. Jen vás poprosím, abyste se zdrželi nadávek a urážejících komentářů. Pokud nebudete s mými příspěvky a s mým pohledem na svět souhlasit, hryzněte se do rtu, proměte si dlaně, prolouskejte prsty, nadechněte se, vydechněte...
Tak, nyní máte čistou hlavu a můžete napsat i negativní a nesouhlasnou reakci na můj příspěvek, bez urážek, bez sprostých slov. Chtěla bych upozornit, že komentáře budou viditelné až po schválení. Proto budu případné urážlivé komentáře bez milosti mazat. Vše jde vyřešit bez zlých slov, nemyslíte? Přidejte k vašemu komentáři vaší e-mailovou adresu. Pokud budete mít zajímavý postřeh nebo dotaz, můžeme komunikovat přes maily a nebudeme tak muset odpovědi a reakce hledat mezi ostatními komentáři (ne, že jich očekávám tolik, ale člověk nikdy neví :) )

Chtěla bych vás také poprosit, pokud vás některá má myšlenka, postřeh, komentář, článek zaujme natolik, že budete chtít moje slova použít, uvádějte na svých stránkách, že to přišlo z mé hlavy :) napište mi, že jste má slova použili tam a tam :) Nepoužívejte mé články bez toho, aniž bych o tom věděla.
Já budu ráda, že se moje názory někomu líbí, že je použil :) Stejně tak, pokud budete uvádět má slova na stránkách s tím, že s tou či onou myšlenkou nesouhlasíte, učiňte také tak, že mi dáte vědět. Ráda bych se v případné konverzaci bránila, snažila se obhájit svůj názor, poučila se z názorů ostatních.

Pokud zjistím, že někdo kopíruje mé články a používá má slova jako svá, budu muset jeho stránku nahlásit kvůli plagiátorství.

Jsem otevřený člověk, dokáži vyslechnout názory, třeba i diametrálně odlišné od těch mých. Ne s každým se shodnu, ale dokáži poslouchat. Ráda si vyměňuji názory s ostatními, pozoruji cesty, kterými se jiní na tomto světě vydali. :) Nebojte se říct a napsat svůj názor, stejně tak, jako se já nebudu bát říct názor svůj :)

Chtěla bych ovšem už zde říci, že nemám žádnou povinnost odpovídat a reagovat na každý komentář, který se na blogu objeví. Berte to, prosím, na vědomí :)


Vaše night.shine